Блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти багато корисної та цікавої інформації. Приємної подорожі сторінками блогу!

пятница, 14 февраля 2020 г.

Безпечний Internet

     


З метою покращення обізнаності дітей з питань безпеки в Інтернеті кожного другого вівторка лютого відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету. У цьому році, 11 лютого, цей день проходив під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Для учнів 4 класу був проведений інтерактивний урок з елементами тренінгу з якого,  учні дізналися  багато нової, корисної та повчальної інформації. Розпочали урок з традиційної вправи "Очікування". На стікерах кожен учень написав собі, що він хоче дізнатися із сьогоднішнього уроку. Потім, створивши коло, учні за допомогою кубиків ЛЕГО змогли продемонструвати, з якою швидкістю за допомогою Інтернету може передаватися інформація. 


Руханка "Розмовляючі руки" допомогла усвідомити, що ніякі гаджети не замінять нам ніякого спілкування. 


Створені нами "нікнейми"дали можливість зрозуміти, що не всі користувачі Інтернет мережі пишуть свої реальні імена й за монітором може опинитися зовсім інша особа.

 Сьогодні на уроці нашим Інтернет-символом став паперовий кораблик, який ми створили з паперу, на якому написали правила розумного користувача, який завжди буде нагадувати нам про безпеку в Інтернеті.Комментариев нет:

Отправить комментарий