Блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти багато корисної та цікавої інформації. Приємної подорожі сторінками блогу!

понедельник, 25 марта 2019 г.

Святкування овочів та фруктів у початковій школі   З 18 по 23 березня 2019 року у початковій школі проходив "Кольоровий тиждень", присвячений святкуванню овочів та фруктів. Кожен день був яскравим, незвичайним та пізнавальним. Послідовність кольорів була такою:
понеділок - день зелений, ніжний і приємний; а вівторок - день червоний, він яскравий та бадьорий; середа - день помаранчевий, енергійний та гарячий; четвер - день жовтий, такий вже сонячний, солодкий; ну а п'ятниця була в нас різнокольорова: барвиста й веселкова. Кожен день ми розпочинали вправою "Ранкові зустрічі" для оголошення плану кольорового дня, який відповідав віковим категоріям дітей.  Учні 1 - 2 класів із задоволенням грали у дидактичні ігри з цеглинками LEGO, слухали кольорові казки, переглядали повчальні мультфільми та працювали з чарівними олівчиками. А учні 3 та 4 класів знаходили цікавинки про екзотичні овочі та фрукти, ділилися кулінарними рецептами, складали кросворди, працювали у майстерні "Папір - чарівник". У другій половині дня ми проводили підсумкову вправу "Кольоровий день" та смакували фруктами відповідного кольору. 

 Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів та вихователя ГПД, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити кольоровий тиждень справжнім святом, надавши можливість дітям протягом усього тижня скуштувати ароматні різнокольорові яблука, солодкі апельсини та запашні банани. Велике їм спасибі за підтримку та піклування про своїх вихованців. Піклувалася про дітей і шкільна їдальня, яка зустрічала їх смачними салатами з червоного бурячка та моркви, а ще й чай з лимоном.  
 Щоб бути здоровими і насолоджуватися красою, щодня ми повинні їсти фрукти і овочі з кожної групи кольорів.

Живіть кольорово, натхненно, щодня пізнавайте нове, позбавтеся  чорно – білих днів, зробіть їх барвистими.

Комментариев нет:

Отправить комментарий