Блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти багато корисної та цікавої інформації. Приємної подорожі сторінками блогу!

пятница, 15 февраля 2019 г.

14 лютого - День святого Валентина


   Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "валентинки"          

   У наші серця знову завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання,  День Святого Валентина. Це свято любові, дружби, миру, доброти, чесності, сміху, веселощів. Вже стало традицією відзначати День закоханих у початкових класах.
   Яке ж свято може бути без веселих і цікавих конкурсів, розваг, танців?!  До того ж,  День Святого Валентина,  це день, коли заборонено сумувати, то ж  всі сьогодні веселилися,  для виконання танцю «Дружна пара» шукали собі  пари за кольорами кульок, говорили  один одному компліменти, для підтримки дружніх  стосунків між  класами виконали «Танок дружби».
    Готуючись до свята,  протягом тижня працювала майстерня святого Валентина, де класні керівники та вихователі ГПД навчили дітей виготовляти валентинки у різних техніках. За гарну роботу всі діти  та вчителі отримали від святого Валентина сердечко-валентинку з цукеркою. Свято закінчилося веселою дискотекою.  

Комментариев нет:

Отправить комментарий