Блог створений для вчителів початкових класів, дбайливих батьків та допитливих учнів. Тут ви зможете знайти багато корисної та цікавої інформації. Приємної подорожі сторінками блогу!

четверг, 16 ноября 2017 г.

Відкритий урок з літературного читання  15 листопада 2017 року у 2  класі проводився відкритий урок. Він присвячений роботі вчителя над проблемною темою "Використання міжпредметних зв’язків шляхом розвитку пізнавальної активності учнів". Вчителям ШМО початкових класів, адміністрації школи було представлено інтегрований урок з літературного читання з теми "Скринька українських народних казок. Українська народна казка "Горобець та билина". Розвиток подій". Тип уроку: урок набуття нових знань. Міжпредметні зв'язки: природознавство, математика.
     Емоційно настроївшись на роботу діти дізналися про те, що сьогодні працюючи на уроці їм доведеться збирати насінинки, а для чого вони потрібні дізналися пізніше. 
   Урок розпочався з вправи "Не розгубись". Дітям потрібно було прочитати слова з максимальною швидкістю у порядку зростання номерів. Утворився вислів "Казка -  вигадка, та в ній щось повчальне зрозумій". Пригадавши українську  народну казку "Колобок", з якою  знайомилися на попередньому уроці,  діти розповідали, що повчального вони взяли для себе з цієї казки. Переглянувши ілюстрації до казки "Колобок" з'ясували, що горобець не належить до даної казки. Прослухавши інформацію про горобців ми відкрили скриньку казок, прочитали назву наступної казки і зрозуміли, що головним героєм буде горобчик. А щоб він не загинув взимку від голоду ми і збирали насінинки у годівничку, яку потім повісили на дереві біля ГПД. Ознайомившись з незнайомими словами (билина, довбня, шуліка) прослухали аудіозапис першої частини казки. Дізнатися продовження казки нам допомогли предметні малюнки, розміщені на першому форзаці підручника. Встановивши розвиток подій у казці змогли охарактеризувати головного героя. Урок закінчився вправою "Незакінчене речення...".  Кожен учень висловив свою думку про те, чому навчила казка.

Комментариев нет:

Отправить комментарий